سایت فروشگاهی از هاست یا میزبانی، دامنه، CMS یا سیستم مدیریت محتوا، محتوا و متن، تم های مختلف و… تشکیل شده است. که همه ی آنها باید از نوع فروشگاهی آن انتخاب شده باشند. یعنی سر هم رفته سایت فروشگاهی مورد نظر را تشکیل داده اند. رادکاوش با طراحی سایت فروشگاهی نحوه ی طراحی آن را هم به شما آموزش خواهیم داد. پس میتوانید در رادکاوش از آموزش طراحی سایت فروشگاهی نیز برخوردار باشید.

ما در ابتدا برای طراحی سایت فروشگاهی نظرات شما را جویا شده و سپس اقدام به طراحی سایت فروشگاهی کرده. ما با ثبت کامل حساسیت ها و سلائق شما در پرونده ی طراحی سایت فروشگاهی شما برای هماهنگی با فروش سایت شما تطابق لازم را به وجود آورده، که شما از بیشترین فروش برخوردار شدید.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی تخصصی از دو قسمت تشکیل شده :

۱- ثابت

۲- متغیر

قیمت ثابت آن مربوط به کلیت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی می باشد. و قسمت متغیر مربوط به استفاده و سفارش شما از امکانات می باشد. در حقیقت سفارش بیشتر امکانات منجر به قیمت بیشتر طراحی سایت فروشگاهی برای شما خواهد شد. برای تک تک سایت های فروشگاهی اختصاصی ما از درگاه های بانکی بسیار مطمئن استفاده کرده و برای تمامی مشتریان خود گواهینامه ی SSL را خریده و آنها را از سایت فروشگاهی اختصاصی امن برای خرید و فروش بهره مند می سازیم.

رادسایت حتما طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی را برای شما در تطابق با گوشی همراه یا تبلت شخصی شما انجام داده که مشکلی برای شما در جهت استفاده ی از گوشی برای گرداندن سایت فروشگاهی اختصاصی شما پیش نیاید. هر طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی باید کاملا در گوشی شما و یا تبلتتان تست شود که مشکلی نداشته باشد.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی حتما باید از شرائط ذیل برای شنا برخوردار باشد:

۱- از سادگی و روانی مضاعف برای صاحب سایت برخوردار بوده .

۲- به همان روانی، سایت فروشگاهی اختصاصی نیاز مشتری را تامین کند.

۳- با عکس های پر حجم پر نشده باشد، حتما کم حجم باشد.

۴- نباید از توضیحات اضافه که خواننده را گیج کند. استفاده کرد.

با رادسایت روشی نو در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی، برای خود تجربه کنید.

در رادسایت با بهینه سازی سایت فروشگاهی سعی در کاهش هزینه ی شما و استفاده ی حداکثری از طرح سئو برای سایت شما تا مدتی طولانی سایت شما را در صدر خیلی از سایت ها قرار داده و درآمدی مضاعف با سایت خود داشته باشید.

حال چند سوال را با هم جواب داده :

۱- طراحی سایت فروشگاهی از امکانات قابل قبول برخوردار می باشد؟

بله، از تمام امکاناتی که شما نام برده برخوردار می باشد. و از خدمات پس از فروش نیز برخوردار می باشد.

۲- آیا ریسپانسیو جز امکانات سایت فروشگاهی حساب می آید؟

بله، از امکانات مهم طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو می باشد. ما حتما سایت هایی که بنا بر سفارش مشتریان تحویل آنها می دهیم، حتما از لحاظ ریسپانسیو بررسی کرده و سپس تحویل داده خواهد شد.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی در راد کاوش

راد سایت با تیم برنامه نویسی و طراحی سایت خود آماده پیاده سازی سایت فروشگاهی شما با قابلیت ها و امکانات مورد نظر شما با بهترین و سریع ترین متدهای ممکن است در راد سایت تیم طراحی با در نظر گرفتن نوع کسب و کار شما بهترین و بروزترین طراحی های موجود برای سایت شما را انجام داده و با بهینه سازی سئو سایت شما، شما را یک قدم از رقیب هایتان جلو میندازد. به همین دلیل راد سایت یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت می باشد که شما را به هدفتان نزدیک تر میکند.

سفارش سایت فروشگاهی

رادسایت پذیرنده ی انواع سفارش ها برای ساخت و طراحی سایت فروشگاهی به شرح مفصل می باشد. ما در رادسایت با بهره مندی از تمام شرائط برای ساخت و طراحی سایت هایی با موضوعات مختلف سفارش را برای انجام بهترین کار و طراحی از سوی شما پذیرفته و در موعد مقرر و با تضمین قطعی سایتی عالی، با بهترین شرائط و برخوردار از اوج امکانات به شما ارائه خواهیم داد.

رادسایت با ارائه ی خدمات پس از فروش برای تمام طراحی های خود به شما خدمات پس از فروش را ارائه داده و از تمام شرائط مورد نیاز از جمله بهینه سازی سئو، برای ارتقای سایت شما ارائه می دهد. در بسیاری از شرکت های طراحی سایت به شما تنها سایت را تحویل داده و دیگر هیچ حمایتی به درستی از آن نمی شود و سایت سفارش داده شده را با هر شرائطی تحویل داده و دیگر حمایت مناسبی از سایت فروشگاهی که تحویل شما داده شده نمی کنند.

اما ما در رادسایت با طراحی بهترین سایت های فروشگاهی بنا بر سفارش شما، به همراه پیگیری آن در آینده و خدمات پس از فروش به خصوص بهینه سازی سئو به ادامه مسیر پر موفقیت خود پرداخته و به آینده ای سر شار از امید دل بسته ایم.

در رادسایت همه گونه تضمینی برای شما و سایت فروشگاهی شما موجود می باشد، که سایتی را که شما برای طراحی به ما میسپارید را به صورت کامل ارائه دهیم که از تمام شرائط برای فروش و جذابیت سایتی مناسب و در خور شأن شما باشد.

سفارش ساخت سایت فروشگاهی برای شما هزینه بر می باشد، اما نه آنقدر که دور از توان مالی شما باشد و بلکه کامل در چارچوب قیمتی مناسب است و برخوردار از تمام شرائط قیمتی مناسب، که یکی از شرائط ما برای شما می باشد. شما با سفارش ساخت سایت فروشگاهی از تمام مزایا برای پیگیری سایت خود در آینده برای تمام کار های فروش و خدمات آن می توانید سرمایه گذاری خاصی کرده و حساب ویژه ای روی ما باز کنید و از حمایت تضمینی ما مطمئن بوده و باشید.

در شرکت رادسایت برای سفارش ساخت سایت فروشگاهی شما از تمام امکانات و ابزار برای این کار بهره مند می باشیم، به شکلی که شما با خیالی راحت می توانید کار خود را به ما بسپارید و از انجام شدن کار خود با شرایطی عالی راحت بوده و برای آینده ی خود از حمایت حداکثری ما از شما آسوده خاطر باشید. با ارائه ی برترین سایت های فروشگاهی از رادسایت دیگر نگران راه اندازی سایت برای خود نبوده و نباشید و بدانید که با سفارش به رادسایت برای ساخت سایت فروشگاهی، سایتی به شما ارائه خواهد شد که تمام مشکلات شما را برای فروش حل خواهد کرد.

دیگر برای داشتن سایت برای به فروش رسانیدن اقلام فروش خود هیچ مشکلی برای شما وجود که نخواهد داشت، بلکه دارای نشاط و شادابی بسیار برای سفارش ساخت سایت فروشگاهی برای شما به تفصیل فراوان برای تان وجود خواهد داشت. فقط کافی است طراحی سایت خود را به ما سپرده و جدا از حداکثر فروش بلکه از خدمات پس از فروش بر دامنه ی ما نیز بهره مند شوید.

رساندن مشتریان عزیز به هدفشان برای ما بسیار مهم می باشد، علی رغم اینکه ما در گیر طراحی سایت به شکل بسیار شلوغ و پر کار هستیم، اما رادسایت بسیار علاقه مند به سفارش برای سایت های فروشگاهی و انجام سفارش شما با ارائه ی خدمات بعد از آن برای شما می باشد. رادسیت ارائه دهنده ی انواع ساخت سایت و طراحی آن پذیرنده ی هر نوع سفارش برای ساخت سایت فروشگاهی برای شما با تمام شرائط مورد نظر شما می باشد.